Pokladní/k v podniku s asijským občerstvením

SENY Group Restaurant s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Jantarová 3344, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokladníci v prodejnách (52303)

Pracoviště a kontakty

Firma:SENY Group Restaurant s.r.o., IČ 27854710
Pracoviště:SENY Group Restaurant s.r.o. Forum Nová Karolina Ostrava, Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 80 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Forum Nová Karolina, Jantarová 3344/4, Moravská Ostrava

V případě zájmu zašlete e-mail s přiloženým životopisem.

Jedná se podniky NGOCHAN a GUTY nacházející v OC Forum Nova Karolina. Hlavní náplní bude práce s registrační pokladnou a případné výpomoci v kuchyni, dle potřeb zákazníků a vedoucího prodejny.

Nabízíme:
Školení a seznámení s kuchyní, přátelský kolektiv skládající se z českého a asijského personálu, nepožadujeme praxi (pracovník/ce bude zaškolen), stravovací výhody v rámci podniku.

Požadujeme:
Čistotu, spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování, přátelskou povahu v rámci udržení příjemného pracovního klimatu.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11705930707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity