IT Support

SEPA Engineering GmbH

Místo práce
DC Tower 1, Donau-City-Straße, Vídeň, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
05.04.2022
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 EUR/měsícVánoční bonus, prázdninový bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce:
IT podpora 2. úrovně pro notebooky, stolní počítače, tiskárny štítků, Citrix, tablety atd.
Podpora - vzdálená, částečně práce z domova a na místě s uživateli
Identifikace poruch / problémů a vývoj řešení
IT podpora interních akcí
Komunikace a koordinace s ostatními odděleními/oblastmi
Poradenství v případě problémů a otázek týkajících se softwaru a hardwaru
Zpracování chybových hlášení prostřednictvím systému ticketů
Podpora při objednávání a správě prostředků IT.

Požadavky:
Technické vzdělávání
Orientace na zákazníka a přátelské chování
Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem

Výhodné:
Odborné zkušenosti s podporou IT (Windows 7/10, Active Directory, distribuce softwaru, Office 365, Android/iOS, IP telefony Cisco).
Základní znalosti obchodní administrativy
Znalost českého jazyka

Požadavky:
Orientace na zákazníka a řešení - Objasňování technických témat/problémů netechnickou cestou.
Práce zaměřená na procesy
komunikativní, spolehlivý, flexibilní a přesný
Dobrá spolupráce s ostatními odděleními velké společnosti
Po koordinaci v rámci týmu může být ochoten pracovat v sobotu na telefonu.

Nabízíme:
Částečná domácí kancelář
Pestrá a odpovědná oblast činnosti
Práce ve velké společnosti s mnoha specializovanými oblastmi IT
Velmi dobrá pracovní atmosféra
Moderní IT vybavení a systémy
Práce v mladém dynamickém týmu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme inovativní IT technologická společnost ve farmaceutickém a bankovním sektoru. Máme vynikající pracovní atmosféru a z každého nového zaměstnance máme velkou radost.
www.sepa.at

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4209023  Datum zveřejnění: 5.4.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc