Práce v kanceláři základ + provize

SEPVAM, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
08.04.2019
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 50 000 Kč/měsíczákladný plat + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Akviziční činnost
- budeš s klienty budovat vztah a partnerství a udržovat vazby telefonickou formou
- úzce spolupracuješ se zkušenějšími členy týmu
- analyzuješ potřeby klienta a navrhuješ pro něj vhodná řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Kompletní zaškolení
-Služební telefon
-Motivační finanční ohodnocení
-Kariérní příležitosti (i v zahraničí)
-Pevná pracovní doba od pondělí do pátku

Informace o náboru

Hledáme amatéra ze kterého uděláme profesionála a budoucího manažera naší společnosti. Garantovaný kariérní růst a fixní mzda s provizí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Reprezentativní vystupování a dobré komunikační schopnosti
Bezúhonnost a zodpovědnost
Práce je vhodná i pro absolventy a uchazeče bez praxe v oboru (vlastní školicí systém)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SEPVAM s.r.o. je marketingová společnost, která vznikla v únoru 2014 a zabývá se průzkumem trhu a vyhledáváním kontaktů potencionálních klientů nejen v oblastech reklamy a marketingu.
SEPVAM svoje působení opírá o dlouholeté zkušenosti managementu v oblasti strategického řízení, auditingu a portfólio managementu. Sídlo společnosti se nachází v Brně a úspěšnou pobočku vede také v Praze. Firma zaměstnává elitní obchodníky, jejichž cílem je poskytovat služby šité na míru každému klientovi a jeho individuálním potřebám.
ID: 3407652  Datum zveřejnění: 29.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 50 000 Kč/měsíczákladný plat + provize