Chyžná v hoteli

ServiceRoyal

Miesto práce
Maastricht, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame posily na upratovanie do 4 **** hotelov na poziciu room attendant- chyzna/ chyzny v Holandsku, region Limburg- Maastricht a okolie.
Predchadzajuca skusenost s podobnou pracou je urcite vitana ale nie je nevyhnutna.
Ubytovanie vieme vybavit zadarmo v letnej sezone a za minimalny poplatok ( 175 € na mesiac ) od Septembra.
Nastup mozny od 1 Septembra na 2,3 mesiace alebo dlhsie.
Robi sa podla situacie a osobnych preferenciach 30,40 alebo viac hodin .
Znalost anglickeho jazyka je nevyhnutna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pracovitost, teamwork a profesionalita.

ServiceRoyal je holandska pracovna agentúra , ktora ma 15 rokov skusensti v hotelierstve.

Venujeme veľkú pozornosť našim zamestnancom , pre ktorych sa snazime vybavit Vsetko od A po Z , aby sa aj v zahranici citili ako doma.

Sme známi svojou spoľahlivosťou, flexibilitou a prácou s anglicky a holandsky hovoriacimi ľuďmi z celého sveta , s moznostou uplatnit sa na roznych pracovnych poziciach v oblasti hotelierstva a gastronomie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4142827  Datum zveřejnění: 16.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 9 EUR/hod.