Kuchár

ServiceRoyal

Miesto práce
Urmond, Holandsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Más vášeň pre varenie a myslís si, že je dôležité, aby sa varenie dialo trvanlivym a férovým spôsobom?
Nepremarni moznost, pretoze hľadáme do dynamickeho, mladeho a ambiciozneho teamu nového samostatneho kuchára (independent cook / sous chef) do **** luxusneho hotela v Holandsku/Limburg.

So svojou vášňou pre varenie vytvoríte tie najchutnejšie výtvory z ingrediencií zo susedstva.
To neurobíte len v kuchyni, ale v hyper modernej kuchyni od Rosvalu.

Ako samostatne pracujúci kuchár/-ka pracujete flexibilne v popoludňajších a večerných hodinách.
Co presne budeš robiť?
• Obsadís si svoje vlastné miesto v kuchyni a zabezpečís, aby bolo všetko v najlepšom poriadku;
• Si čiastočne zodpovední za koordináciu práce v kuchyni;
• Sledujes a kontrolujes kvalitu pripravovaného jedla;
• Sledujes zásoby a objednávas včas;

Ubytovanie je k dispozicii kde mas vlastnu priestranu sukromnu izbu.
Pracuje sa v priemere 45 hodin tyzdenne.
Anglicky jazyk na komunikacnej urovni je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchar

Počet rokov praxe

5

ServiceRoyal je holandska pracovna agentúra , ktora ma 15 rokov skusensti v hotelierstve.

Venujeme veľkú pozornosť našim zamestnancom , pre ktorych sa snazime vybavit Vsetko od A po Z , aby sa aj v zahranici citili ako doma.

Sme známi svojou spoľahlivosťou, flexibilitou a prácou s anglicky a holandsky hovoriacimi ľuďmi z celého sveta , s moznostou uplatnit sa na roznych pracovnych poziciach v oblasti hotelierstva a gastronomie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4479700  Datum zveřejnění: 3.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac