Souschef

ServiceRoyal

Van Der Valk Hotel Stein-Urmond, Mauritslaan, Urmond, Holandsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre 4-hviezdičkovy hotel v Holandsku ihneď hľadáme kuchara / sous chefa na posilnenie tímu.

Van der Valk Hotel je 4-hviezdičkový hotel so 166 izbami, 12 multifunkčnými izbami, á la carte a bufetovou reštauráciou a dobre organizovaným tímom.
Je to ambiciózny rodinný podnik so sietou hotelov v Holandsku aj v zahraničí a vychádzaju z dlhoročnej tradície, v ktorej je vždy stredobodom jedna vec: spokojní hostia.
Spolu sme jeden tím.
Hlavné povinnosti a zodpovednosti sous chef:
Spoločné riadenie kuchynského tímu prideľovaním úloh a udeľovaním pokynov
Byť schopný riadiť a obsluhovať všetky strany všestrannej kuchyne;
Vykonávanie všetkých vyskytujúcich sa činností a kontrola zásob;
Dohliadať na dodržiavanie predpisov v oblasti bezpečnosti.
Zodpovednost a samostatnost riadit prevadzku pocas hotelovych bufetov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchar

Počet rokov praxe

2

ServiceRoyal je holandska pracovna agentúra , ktora ma 15 rokov skusensti v hotelierstve.

Venujeme veľkú pozornosť našim zamestnancom , pre ktorych sa snazime vybavit Vsetko od A po Z , aby sa aj v zahranici citili ako doma.

Sme známi svojou spoľahlivosťou, flexibilitou a prácou s anglicky a holandsky hovoriacimi ľuďmi z celého sveta , s moznostou uplatnit sa na roznych pracovnych poziciach v oblasti hotelierstva a gastronomie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4505141  Datum zveřejnění: 20.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac