Housekeeping manager

ServiceRoyal

Miesto práce
Maastricht, Holandsko
Termín nástupu
1.4.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po boku s dalsim housekeeping managerom a tímom zabezpečujete, aby sa naši hoteloví hostia mohli každý deň “check- in” načas v čistej a vonavej hotelovej izbe.
Preto hrate dôležitú úlohu v celom procese.

Čo budete robiť ako housekeeping manager:

Budete pracovať v luxusnom 4* hoteli v Holandsku ( cast Limburg ). Spolu s vaším tímom pozostávajúcim zo 3 supervízorov a 10-15 zamestnancov (čiastočne vlastny personal a čiastočne pracovná agentúra) prijímate každý deň výzvu, aby boli naše hotelové izby čisté a reprezentatívne pripravené pre nových hostí, ktorí sa prihlásia.

Aby ste to dosiahli, musíte sa postarať o plány a zabezpečiť, aby každý vedel, čo sa od neho očakáva od začiatku spoločného dňa az po jeho koniec.

Svojim zamestnancom venujete veľkú pozornosť a staráte sa o to, aby sa všetci v práci cítili pohodlne. Okrem toho ste súčasťou Manažment tímu hotela, v ktorom zastupujete svoj tím a premýšľate o fungovaní a spolupráci v rámci hotela. Podliehate priamo nášmu generálnemu riaditeľovi.

Náplñ práce:

Zabezpečíte, aby bolo všetko dobre usporiadané pre všetkých kolegov v rámci upratovania. Planning, ktory ste si pripravili je v poriadku a každý vie, čo sa od neho očakáva.

Vasim pristupom a tvrdou pracou motivujete a inspirujete ludi a tym zabezpecujete angazovanych a spokojnych zamestnancov.

Stanovíte štandard pre kvalitu práce a zabezpečíte, aby kolegovia vedeli, čo sa od nich očakáva prostredníctvom dobrého tréningu pre nových kolegov;

Úzko spolupracujete s kolegami z Front Office a Technického servisu a pracovnou aby ste spoločne zabezpečili, že izby budú pripravené načas a bez závad;

Budete pracovať v multi-kulti tíme, kde sú všetci na seba pripravení.
Rozpravate plynulo anglicky a mate chut sa zacat ucit holandsky.

Úzko spolupracujete s kolegami z iných oddelení a máte priestor zamyslieť sa nad chodom celého hotela ako súčasť Manažérskeho tímu.
Na pozícii máte veľkú slobodu a zodpovednosť. Ak vidíte príležitosti na zlepšenie, môžete začať hneď!

Hľadáme niekoho, kto sa hodí do nasledovného profilu:

Máte pracovné skúsenosti v hoteli, alebo ste už získali skúsenosti ako Supervízor v inom pracovnom prostredí;
Môžete kolegom priateľským a jasným spôsobom vysvetliť, ako by sa mala práca vykonávať;
Máte nákazlivé nadšenie a veľký zmysel pre zodpovednosť;
Dokážete si udržať prehľad o svojej práci, ste aktivny a viete si nastaviť správne priority.
Dobre ovládate anglický jazyk

Ubytovanie je k dispozicii len par minut od hotela.

Pozicia je na fixed contract ( dlhodoba spolupraca)teda nie sezonna.

Tesime sa na video meeting .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hotelierstvo

Počet rokov praxe

2

ServiceRoyal je holandska pracovna agentúra , ktora ma 15 rokov skusensti v hotelierstve.

Venujeme veľkú pozornosť našim zamestnancom , pre ktorych sa snazime vybavit Vsetko od A po Z , aby sa aj v zahranici citili ako doma.

Sme známi svojou spoľahlivosťou, flexibilitou a prácou s anglicky a holandsky hovoriacimi ľuďmi z celého sveta , s moznostou uplatnit sa na roznych pracovnych poziciach v oblasti hotelierstva a gastronomie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4522960  Datum zveřejnění: 19.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac