E-commerce ředitel/ka

Seznam.cz

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
200 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká internetová jednička bude v e-commerce konkurencí Amazonu a E-bay. Chcete být u toho?

Seznam se rozhodl posílit rozvoj svých e-commerce služeb, mezi které řadí Zboží.cz, Sbazar.cz a Kupi.cz, do jednoho velkého týmu, a proto vypisujeme výběrko na člověka, který by nám co nejlépe zapadl do připravené strategie. Hledáme tedy E-commerce ředitele/ku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Člověka na této pozici, který bude mít odpovídající výsledky, jsme samozřejmě připraveni náležitě ocenit.
Firemní benefity: Automobil, Homeoffice, Sickdays, Konference, Dovolená navíc, Cafeteria a mnoho dalších...

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

E-commerce - Expert
Produktový manažment - Expert
Obchodná komunikace - Expert
Obchodní analytika - Expert
Projektový manažment - Expert

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pozice vyžaduje výrazné a dlouhodobé odborné zkušenosti v oblasti e-commerce, online byznysu, vývoji produktů, případně business developmentu. Jsme přesvědčeni, že se budou hodit i zkušenosti z retailu, logistiky a distribuce.
• Dále pak jsou nezbytné zkušenosti s nastavováním různých procesů a řízení projektů. Nabízíme velký prostor pro vlastní invenci, ve kterém se nesmíte ztratit a navíc musíte umět pomoc ostatním.
• Potřebujeme vaše soustředění na maximalizaci e-commerce aktivit. S tím souvisí i prodej a podpora značky Seznamu.
• Seznam je technologická společnost a z toho důvodu bude vaše práce zahrnovat i (často detailní) porozumění technickému návrhu a koordinaci technologických procesů. K tomu však budete mít k dispozici to nejlepší technické know-how, které je v ČR k dispozici. Co je ale je potřeba, je mít schopnost ho řídit, kultivovat a rozvíjet, proto je důležitá i vaše předchozí zkušenost s vedením vývojových týmů.
• Zajímá nás výkon, schopnost domluvit se na všech úrovních, zažijete trochu (málo) stresu. To se dá pohodově zvládnout se skvělými analytickými a vyjednávacími schopnostmi.
• Součástí této role je i zodpovědnost za všechno okolo e-commerce, včetně pověstného P&L

Člověka na této pozici, který bude mít odpovídající výsledky, jsme samozřejmě připraveni náležitě ocenit.

Oblasti e-commerce se věnovalo letošní Seznam.cz forum, které si můžete pustit ze záznamu: https://www.stream.cz/seznam-cz-reklama/seznam-cz-forum-2021-e-commerce-64159957

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete se stát součástí nejsilnější internetové společnosti v České republice? Rádi byste pracovali v příjemném prostředí? Přidejte se k nám. Seznam.cz je největší vyhledávač v České republice, který dlouhodobě poskytuje své služby více než 2 milionům reálných uživatelů každý den. Jsme česká společnost a pracujeme především pro české uživatele.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4104404  Datum zveřejnění: 16.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 200 000 Kč/měsíc