IOS Developer

Seznam.cz

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme parta vývojářů, která stojí za aplikací Mapy.cz, programujeme ji, navrhujeme a vylepšujeme, máme ji rádi. Stejnou péči chceme věnovat aplikacím Email.cz a Kalendář, které pomáhají v každodenním životě tisícům uživatelů. Právě pro tyto aplikace hledáme vývojáře se zájmem o vývoj pro operační systém iOS, který by nám pomohl s návrhem architektury, vývojem od samotných základů, hledáním chyb a jejich odstraňováním.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Přátelské a neformální prostředí. Všichni si tu tykáme a jsme si vzájemně oporou.
* Prostor pro vlastní iniciativu. Každý dobrý nápad je vždy vítán.
* Možnost realizace v zázemí stabilní společnosti.
* Zaměstnancům nabízíme také pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, techniku na přání a spoustu dalších skvělých benefitů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme a co by vám nemělo chybět:
* Vývojáře iOS aplikací s nadšením dále rozšiřovat své znalosti a chutí experimentovat s novými technologiemi a postupy
* Požadujeme velmi dobrou znalost iOS platformy jako takové, Swiftu a zkušenosti s Objective-C nebo velmi dobrou zkušenost s vývojem aplikací pro jinou platformu (Android, Flutter,…)
* Pojmy jako http, thread safe, SQL, MVVM, dependency injection, návrhové vzory, atd. jsou pro vás samozřejmostí
* Velkou výhodou jsou zkušenosti s C++ a jeho integrací s Objective-C, zkušenosti s reaktivním a asynchronním programováním

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete se stát součástí nejsilnější internetové společnosti v České republice? Rádi byste pracovali v příjemném prostředí? Přidejte se k nám. Seznam.cz je největší vyhledávač v České republice, který dlouhodobě poskytuje své služby více než 2 milionům reálných uživatelů každý den. Jsme česká společnost a pracujeme především pro české uživatele.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4353623  Datum zveřejnění: 13.6.2022