Reagujte bez životopisu

Hľadáme šikovných pokrývačov a tesárov, brigádnikov

SFmont s.r.o.

Miesto práce
Prašník, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných pokrývačov a tesárov.
Sme stavebná firma zaoberajúca sa kompletnou realizáciou striech.
PRÁCA PO CELÝ ROK.
Forma práce: živnosť alebo TPP, brigáda
Platové ohodnotenie: 5-8€/hod, závisí od výkonu a dohody
Piešťany a okolie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť SFmont s.r.o. sa zaoberá predajom a montážou kompletných strešných systémov, Predaj montáž plastových a hliníkových okien a dverí. Stavebná firma zaoberajúca sa kompletnou realizáciou striech.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3956432  Datum zveřejnění: 24.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 EUR/hod.