Reagujte bez životopisu

Pokrývač / Klampiar a Pomocník

SGF Jörg Hütter

Miesto práce
Heidelberg, Nemecko
Termín nástupu
čo najskôr
14 EUR/hod.14 € brutto / hodina je mzda na začiatok / pre človeka bez praxe. So skúseným človekom sa dohodneme individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegov Pokrývačov/ Klampiarov a Pomocníkov.

Jedná sa o prácu v teréne, vonku väčšinou na priemyselných strechách. Keďže niektoré zákazky sú náročnejšie, rátajte s nadčasmi mesačne okolo 15-20 hodín. Pracujeme v regióne Heidelberg, Heilbronn a Mannheim.

Hľadáme Teba, Ty ktorý si pracovitý, flexibilný, zodpovedný nebojíš sa práce si u nás vítaný.

Vodičský preukaz sk. B výhodou takisto ako aj znalosť nemčiny.

Uchádzača bez praxe vieme zaškoliť a skúseného pracovníka doceniť. Nehľadáme agentúry ani pracovníkov na turnusy, ale stáleho človeka do tímu. Ponúkame rodinnú atmosféru a férovosť. Zmluvu na HPP po dobu 1 roku. Skúšobná doba je 3 mesiace.

Poskytujeme na prenájom zamestnanecký byt o rozlohe 130 m2, ktorý je čiastočne zariadený (kuchyňa, posteľ, gauč...). mesačné náklady na byt sú vrátane energií 670 €/ mesiac. Štandardné byty v tejto lokalite sa pohybujú okolo 1050 € / mesiac. Tento byt je vhodný pre 2 osoby, ktoré si vedia náklady rozdeliť.

Pre viac informácii v nemeckom jazyku volajte priamo asistentku p. Claudiu Kaub, t.č. je 0049172742 325 4
Pre informácie v slovenčine volajte p. Denisu Nemeth , kontakt je 0948 707 900

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 59 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, klampiarstvo, inštalatérstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si trpezlivý, zodpovedný, flexibilný a pracovitý tak sa pridaj k nám. Hľadáme kolegov, ktorí sa neboja práce vonku, na strechách či v inom teréne. Pracovitosť a zodpovednosť je pre nás nesmierne dôležitá, na oplátku ponúkame férovosť a rodinné prostredie.

SGF Jörg Hütter vám ponúka množstvo služieb v oblasti klampiarskych, pokrývačských prác, fasádnych prác a priemyselných striech v regióne okolo Heilbronnu, Heidelbergu a Mannheimu. Premieňame Vaše predstavy a priania do reality, poskytneme vám odbornú podporu od plánovania až po realizáciu vášho projektu. Naša firma sa pýši dlhoročnou tradíciou. Svoje povolanie vykonávame zodpovedne a veľmi svedomito.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4809571  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.