E-commerce developer (PHP)

ShopSys Slovakia s.r.o.

Místo práce
Žilina, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/měsícKvartální odměny Firemní akcie Příspěvěk na práci odkudkoliv

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat na projektu, který jde vidět?

Vyvíjíme škálovatelný open-source e-commerce framework a projekty na něm postavené. Tudíž je u nás prostor jak pro vývoj open-source, tak řešení konkrétních projektů/e-shopů. Jelikož má každý projekt individuální potřeby, tým daného projektu rozhoduje, jaké technologie je budou nejlépe řešit s přihlédnutím na dev-stack firmy.

S čím se u nás můžeš setkat?

Hlavní pilíře jsou PHP7, Symfony, Postgres, pro optimalizaci využíváme Redis, Elasticsearch.
Pro běh aplikací používáme Docker a v produkci se intenzivně věnujeme Kubernetes, kam přesouváme čím dál více projektů.

Každou změnu pushnutou do Gitu automaticky kontrolujeme přes GitlabCI, zda splňuje veškeré standardy (PHPStan, EasyCodingStandard), a několik úrovní testů od unit testů, přes smoke testy až po akceptační testy. Jako bonus je každá větev v gitu sestavena ve funkční aplikaci a ty nebo tester si ji můžete kdykoli vyzkoušet.

Nemusíš nutně znát všechny naše technologie, rádi tě s nimi naučíme.
Frontend řeší kolegové, kteří se na něj specializují, tudíž se nemusíš bát kódování, pokud tě to vyloženě neláká. Nicméně využíváme zde Webpacku (starší projekty Grunt) a LESS preprocesor.

Jak bude vypadat tvoje práce?

Projekty řídíme agilně dle potřeby týmu a projektu (Scrum + Kanban).
Budeme ti naslouchat, protože víme, že kvalita projektů je důležitější než neustálé bušení nového kódu.
Budeš součástí týmu zkušených developerů, kteří tě naučí, co umí, a rádi se nechají obohatit tvými znalostmi, zkušenostmi i nápady.
Budeš s námi vyvíjet přední české a slovenské e-shopy na moderní, námi vyvíjené open-source platformě.
Podíváš se s námi na české i zahraniční konference a časem na nich můžeš i přednášet.
Podporujeme mód “work from anywhere”. Můžeš tedy využít zázemí našich kanceláří v Ostravě, v Pardubicích či v Žilině, nicméně to, jestli budeš nakonec pracovat z parku nebo ze svého balkonu, je jen na Tobě.

Co dostaneš na oplátku?

Odměnu nastavujeme férově a dle tvých znalostí a zkušeností (35-70 tis. na HPP)
Nabízíme smlouvu na HPP (na neurčito), nebo s námi můžeš spolupracovat na IČ.
Víme, že občas je nutné hodit práci za hlavu a odjet na dovolenou. Třeba na celých 25 dní.
Pokud tě schvátila nemoc nebo ti zkrátka není dobře i z jiného důvodu, mohly by pomoct 2 sickdays.
Sice nám nezáleží na místě odkud se rozhodneš pracovat, ale záleží nám na tom, abychom ti pomohli pokrýt výdaje s tím spojené. Proto od nás dostaneš měsíční příspěvek na “work from anywhere”.
K aktivnímu odpočinku ti poslouží Multisport karta za zvýhodněnou cenu.
A díky lekcím angličtiny zdarma se posuneš kupředu i v tomto směru.
Podívej se na naši firemní kulturu, skvělý kolektiv a na benefity, které nabízíme! Nebo se taky můžeš podívat co o nás říkají naši kolegové, na atmoskopu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměnu podle tvých zkušeností a dovedností 1800 EUR a výš
Smlouva na neurčito
25 dní dovolené
2 Sickdays
Příspěvek na práci odkudkoliv
Zvýhodněná karta Multisport
Lekce Angličtiny

Podívej se na naší firemní kulturu, skvělý kolektiv a na benefity, které nabízíme: http://jobs.shopsys.cz

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

PHP - expert
Symphony - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Už 18 let stavíme B2B a B2C e-shopy skutečně na míru. Pro naše klienty jsme plnohodnotným a strategickým e-commerce partnerem. Díky nejlepším technologiím a mnohaletému know-how pomáháme předním e-commerce hráčům řešit nejdůležitější výzvy a dosahovat obchodních cílů.

Podíleli na vzniku více než 800 e-shopových řešení a postupně jsme se rozrostli na 70členný tým. Intenzivně se věnujeme nejen stavbě e-shopů, ale také pomáháme velkým retailistům se vstupem do omnichannel světa. Rozvíjíme škálovatelný open-source e-commerce framework (koukni na náš GitHub) a projekty na něm postavené. Tudíž je u nás prostor jak pro vývoj open-source, tak řešení konkrétních projektů/e-shopů.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Shopsys slovakia s.r.o.
Kráľov Brod 377
92541 Kráľov Brod

Kontakt

ID: 2724647  Datum zveřejnění: 8.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc