Obchodný zástupca

Shrinktech, s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
50 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ty si náš človek, keď:
- si rodení predajca
- si motivovaný, nadšený a nebojíš sa výziev
- vieš, že vynikajúce výsledky možno dosiahnuť len vynikajúcim výkonom
- máš materinský jazyk český. Anglický jazyk výhodou
- vieš dobre nadviazať kontakt s dôležitými klientami, poznáš ich potreby, vieš udržovať dôverné kontakty s nimi a rozvíjať ich
- pripravuješ obchodné ponuky a vieš viesť rokovania
- pripravuješ hlásenia pre vedenie

Čo je ešte pre nás dôležité:
- 1-2 roky praxe v obchodnej sfére, skúsenosti v elektrotechnickom priemysle vítané
- vodičský preukaz typu B
- buď samostatný, spoľahlivý, flexibilný s dobrými organizačnými schopnosťami
- maj obchodnú postoj ku klientom
- maj minimálne stredoškolské vzdelanie, elektrotechnické alebo strojárenské vzdelanie výhodou
- znalosť výpočtovej techniky, (hlavne excel)

Čo ponúkame:

- fixný plat + podľa výkonu
- firemné pracovné prostriedky
- mladý, dynamický team
- zúčastnenie sa na tréningoch a firemných udalostiach
- medzinárodné prostredie

V ČR vidíme veľké možnosti naďalej u výrobcov káblových zväzkov, v energetike, elektrotechnike, v telekomunikáciách, tiež aj v zdravotníctve a po novom už aj v Smart technológiách a elektromobilite.
Zameranie sa vo vyhľadávaní zákazníkov: Cieľové skupiny sú hlavne STARTUP firmy, ktoré začali vyrábať produkty pre moderné technológie, ako sú napr. elektromobilita a Smart technológie a výroba káblových zväzkov pre tieto obory, tiež veľké medzinárodné spoločnosti, ktoré majú výrobu v ČR v spomínaných oboroch a obvolávanie spoločností, ktoré sa doteraz nepodarilo nakontaktovať alebo získať a máme ich evidované v našom firemnom systéme CRM.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zaoberáme sa s predajom sťahovacích pásiek a zmršťovacích bužíriek.
Okrem zmršťovacích bužíriek dodávame aj PVC, teflonové, silikónové a ochranné hadice so sklených vlákien, koncovky káblov a priechodky.
Naše produkty sa používajú v širokom okruhu priemyslu a vyhovujú požiadavkám UL a ROHS. Sme ISO 9001 certifikovaný.
Medzi našimi odberateľmi sú Miele, Bosch, Elektrolux, Schneider.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4483697  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/mesiac