Inženýr kvality - řízení zákaznických reklamací - brno-venkov

Siemens Electric Machines s.r.o. (MPSV)

Místo práce
126, 664 24 Drásov, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:Siemens Electric Machines s.r.o., IČ 26230755
Pracoviště:Drásov 126, 664 24 Drásov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 28000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Drásov č.p. 126, 664 24 Drásov
kontakt: Vídenská Lenka, tel.: 734 174 568, e-mail: [email protected]
Jsme tým zákaznického servisu Siemensu Drásov.Pojďte k nám a staňte se expertem řízení reklamací a zjišťování příčin provozních vad strojů!

Budete se věnovat:
-příjmu reklamací a řízení průběhu reklamace s pomocí IT systémů
-řízení vyšetřování příčin vzniku poruch a nedostatků
-zpracovávání 4D a 8D reportů
-řízení případů s podporou servisních středisek po celém světě včetně centrály v Německu
-komunikaci s klienty a napříč společností

Těšit se můžete na:
-uplatnění v perspektivním oddělení
-přátelský kolektiv
-zaměstnání ve stabilní firmě
-odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
-smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení

Měl/a byste mít:
-VŠ/SŠ elektrotechnického či technického směru
-znalosti o el. strojích točivých a jejich konstrukci
-znalost AJ a ČJ komunikativně
-uživatelskou znalost PC
-ŘP sk. B
-analytické a organizační schopnosti
-důslednost, samostatnost, spolehlivost

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Benefity
-5 týdnů dovolené
-flexibilní pracovní doba
-příspěvek na stravování a závodní jídelna
-2000 Kč ročně na zdraví a volný čas
-příspěvek na penzijní pojištění
-akciový program pro zaměstnance
-firemní rekreační středisko na Vysočině

Máte otázky či pochybnosti, zda je tato práce to pravé pro vás? Zavolejte naší personalistce Lence Vídenské na 734 174 568.

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 11460690748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity