Řidiči vysokozdvižných vozíků

Sigloch Distribution k.s. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 290, 346 01 Horšovský Týn, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-31
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Sigloch Distribution k.s., IČ 26389941
Pracoviště:Sigloch Distribution k.s.., Průmyslová 290, Malé Předměstí, 346 01 Horšovský Týn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-31
Mzdové rozpětí:od 120 do 120 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: vyskladňování a naskladňování zboží, manipulace s VZV vozíkem (do 5 tun), vykládka a nakládka kamionů, obsluha provozu, spolupráce na interní logistice. Požadavky: praxe s řízením VZV podmínkou, platný průkaz ŘMV výhodou, zkušenosti s prací ve skladu vítány, častová flexibilita, trestní bezúhonnost. Nabízíme: plný pracovní úvazek s okamžitým nástupem, hodinovou mzdu až 110,- Kč + měsíční prémie 15%, zaměstnanecké benefity 2500,- Kč, stravenky. Nutno zaslat profesní životopis na [email protected] nebo vyplnit dotazník v místě sídla společnosti.

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 11257850750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou