CAD Konstruktér Infotainment (Automotive)

SII s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O čem to je:

• Konstrukce mechanických dílů pro Infotainment
• Zástavba a uchycení komponentů multimediálních systémů ve vozech
• Vytvoření dat modelu a výkresu, optimalizace konstrukce
• Podpora a spoluvytváření virtuálních analýz, crash výpočty a testování
• Definice postupu montáže a demontáže
• Účast na grémiích a tvorba technologické/projektové dokumentace
• Spolupráce s vývojem a projektovým řízením

Co vyžadujeme:

• VŠ/SŠ technického směru
• Zkušenosti z konstrukcí plastových dílů v Automotive
• Znalost programů CATIA, KVS, ICEM Surf, Connect
• Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
• Řidičský průkaz sk. B - možné služební cesty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
• HPP - smlouva na dobu neurčitou
• Přátelský, neformální kolektiv
• Příjemné pracovní prostředí
• Nezávislou a zodpovědnou práci
• Školení v oboru
• Nové zajímavé projekty
• Sympatický balíček benefitů (5 týdnů dovolené, 3 sick days, multisportkarta atd.)
• Cestovní náhrady, podpora při dojíždění či přestěhování do Středočeského kraje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B, C

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sii je engineeringová společnost původem z Francie, zaměřená na oblast Automotive a IT, působící jako technologický partner pro přední společnosti primárně v automobilovém průmyslu, IT a bankovnictví. Celosvětově máme přes 8000 zaměstnanců a v České republice jsme aktivní již 12 let.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3765209  Datum zveřejnění: 17.9.2019