Obchodní reprezentant pro solární tašky a fotovoltaiku

SILVER PLANET a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KDO JSME?
Jsme T-POWER, prestižní rodinná firma s působností na trhu obnovitelných zdrojů. Našim cílem je špičkový servis pro soukromou i firemní klientelu. Děláme věci jinak, jsme úspěšní, víme to a práce nás baví.

CO SE DĚJE!
Hledáme vhodného kandidáta pro nově otevřenou pozici obchodního zástupce pro segment B2B a B2C.

CO BUDU DĚLAT?
Zastupovat společnost T-Power.
(moje práce bude vizitkou společnosti)
Samostatně vést obchodní jednání ve standardu maximální profesionality s cílem uspět.
(to přece chci, uspět. Nebo ne?)
Budu zpracovávat analýzy, cenové nabídky šité na míru a doporučovat řešení
(já jsem pro Vás připravil řešení. Pojďme se teď na to společně podívat)
Pečovat o zákazníky a získávat reference?
(samozřejmost)

NO A POTOM JEŠTĚ....
Pracovat v systému RAYNET, PV SOL.
Vést a řídit obchodní případy.
Reportovat o svých úspěších
Zpracovávat legislativní požadavky.
Pravidelně se účastnit obchodních porad a denních meetingů.
Pracovat na svém rozvoji a vykazovat výsledky.

Zamestnanecké výhody, benefity

CO ZA TO? Platí pro Slovenskou republiku
-peníze jsou až na prvním místě. My to víme a proto je pro vás máme. Nastavený systém odměňování počítá s fixní částkou a variabilní složkou, která je závislá na výkonech a výsledcích (fixní částka + variabilní složka = od 2000 EUR).
-chápeme, že každý začátek je těžký a jsme připraveni vám pomoci. V době zaškolení můžete počítat s:
-fixní částkou 559 EUR
- maximální podporou v době adaptace a zaškolení
-firemní vůz (třetí měsíc po úspěšném absolvování plánu zaškolení)
-služební notebook a telefon (ihned po úspěšném absolvování plánu zaškolení)
-odborná školení, on-line support a systematický rozvoj
-firemní akce
-pružná pracovní doba

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

O KOM SNÍME?
My máme jasno. Do svého týmu chceme člověka který:
–má minimálně SŠ vzděláním (elektrotechnické znalosti výhodou, není však podmínkou)
–je časově flexibilní
–chce uspět, je ochotný proniknout do světa obnovitelných zdrojů a rychle se učí
–rád cestuje (působení na území Slovenska)
–umí prezentovat sebe i společnost
–má obchodní zkušenosti
–tah na branku
–je odpovědný sobě i společnosti, pro kterou pracuje
–je důsledný a umí dotahovat věci do konce
–umí se postavit čelem k nastaveným týdenním, měsíčním a ročním plánům
–je samostatný
–nevadí mu práce na SZČO

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Buďte první na světě kdo umí dodat fungující solární tašky.Nabízíme a montujeme solární tašky, fotovoltaiku, baterie. Bateriové úložiště a špičkovací stanice pro firmy, závody a průmysl.
ID: 3992967  Datum zveřejnění: 12.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac