Murár v Nemecku - Ihneď!

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12,00€ / hod brutto + 35,00€ príplatok netto / deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- murovanie stien
- šalovanie , betonáž základov a poterov
- izolácia stien, podláh a stropov

- mzda 12,00€ / hod brutto + 35,00€ príplatok netto / deň
- týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
- ubytovanie si hradí zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na deti
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu

Životopis zasielajte prosím v nemeckom alebo v slovenskom jazyku. Email: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.
Pokiaľ ste nenašli vhodnú pracovnú ponuku pre Vás, registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach: www.silverhand.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Renomované nemecké spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

murár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKA - požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- ukončené odborné vzdelanie -murár
- prax v odbore
- vlastné auto podmienka
- samostatná práca

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 3490941  Datum zveřejnění: 12.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12,00€ / hod brutto + 35,00€ príplatok netto / deň