Strojný zámočník v Nemecku

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
Augsburg, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
2 700 - 3 000 EUR/mesiac15,00 €/hod brutto + 10,00€ / deň netto príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba a oprava dopravníkov
- Komplexné zámočnícke práce (strihanie, ohýbanie, brúsenie, vŕtanie)
- Montáž konštrukčných dielov a oceľových konštrukcií.
- Práca podľa výkresovej dokumentácie

- mzda 15,00 €/hod brutto + 10,00€ / deň netto príplatok
- ubytovanie si hradí zamestnanec vo výške 350€ / mesačne
- stabilná a dlhodobá práca
- týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
- možnosť pracovať nadčasy
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu v Nemecku

Životopis zasielajte prosím v slovenskom alebo v nemeckom jazyku. Email: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.
Pokiaľ ste nenašli pre Vás vhodnú pracovnú ponuku, registrujte sa na našich stránkach www.silverhand.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Renomované, stabilné nemecké spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKA - komunikatívna znalosť nemčiny
- prax v odbore – požadovaná
- zváračský preukaz - výhoda
- vlastné auto
- samostatná práca

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 3648054  Datum zveřejnění: 17.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 700 - 3 000 EUR/mesiac15,00 €/hod brutto + 10,00€ / deň netto príplatok