Sadrokartonista - Švajčiarsko

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
Zürich, Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď
5 300 - 5 600 EUR/mesiac32,27 CHF/hod brutto + 13,50 CHF / deň netto príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž sadrokartónových dosiek – obloženie stien, stropov
- montáž priečok
- vhodné pre dvojice

- nástupná mzda 32,27 CHF/hod brutto + 13,50 CHF / deň netto príplatok
- ubytovanie si hradi zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- DLHODOBÁ práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva so švajčiarskym zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
- možnosť práce pre dvojice !!!

Životopis zasielajte prosím v slovenskom alebo v nemeckom jazyku. Email: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach: www.silverhand.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Renomované švajčiarske spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKA - požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- prax v odbore minimálne 3 roky
- vlastné auto
- samostatná práca
- komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 3765594  Datum zveřejnění: 17.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 5 300 - 5 600 EUR/mesiac32,27 CHF/hod brutto + 13,50 CHF / deň netto príplatok