Vodič autobusu v Nemecku

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
Würzburg, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Od 12,93 EUR/hod.+ 20,00 € príplatok na ubytovanie za odpracovaný deň + 550,00 € príplatok mesačne za cestovné + 300,00 € príplatok mesačne od železníc + príplatky za nadčasy, sviatky, prácu v noci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič autobusu na trase Würzburg – Nürnberg, ako náhradná preprava počas rekonštrukcie železničnej trate
- starostlivosť o pridelený autobus (bežná údržba a čistota)
- práca v období február 2023 – október 2023, následne práca ako vodič prímestskej linky

- nástupná mzda 2.800,00 netto/ mesiac,168 hod
- týždenné zálohy
- ubytovanie si hradí zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na deti
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky, aby zasielali svoje štruktúrované životopisy v slovenskom a nemeckom jazyku.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Renomované dopravné nemecké spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, D

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKA - komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- prax v odbore – nutná
- vlastné auto
- samostatná práca
- flexibilita, schopnosť teamovej práce

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 4491694  Datum zveřejnění: 30.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,93 EUR/hod.