Elektrikár v Nemecku

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
Kabelsketal, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
13,5 EUR/hod.+ 20,00 EUR príplatok netto / deň + ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie elektroinštalácií v obytných kontajneroch
- ťahanie káblov
- montáž zásuviek, vypínačov, osvetlenia

- mzda 13,50 EUR / hod brutto + 20,00 EUR príplatok netto / deň + ubytovanie zdarma
- ubytovanie hradí zamestnávateľ
- týždenné zálohy
- dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na deti
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu

Životopis zasielajte prosím v slovenskom alebo v nemeckom jazyku. Email: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Registrujte sa ešte dnes na našich webových stránkach: www.silverhand.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nemecké stavebné spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKA – požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny – B1 (bude telefonicky overená)
- ukončené odborné vzdelanie
- prax v obore
- vodičský preukaz kat. B
- vlastné auto

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 4491700  Datum zveřejnění: 30.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.