Specialista prodeje v kamenné prodejně s kávou

Simona BALADOVÁ - Káva Praha

Místo práce
Vinohrady, Praha 2, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmínky (brutto)
40 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Naše nová kolegyně/kolega bude mít na starosti kontakt se zahraničními (především Itálie) a velkoobchodními partnery (supermarkety, internetové galerie). Dále tato pozice zahrnuje úkony spojené s provozem našich dvou online e-shopů a naší prodejnou v Praze na Vinohradech (toto bude také místo výkonu práce).

Požadavky
Kandidát by měl mít slušné základní znalosti s MS Word, Excel a ideálně také Power Point. Zkušenost s nějakým s účetních programů (např. Pohoda) výhodou. Stejně tak zkušenost s velkoobchodem, zahraničním obchodem nebo online business také výhodou.

Nabízíme:
Vysoké platové ohodnocení.
Příjemné a nekuřácké pracovní prostředí.
Místo výkonu práce v centru Prahy.
Možnost kariérního růstu.
Seberealizaci a osobní rozvoj.
Nástup možný ihned!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uchazeč by měl být schopen samostatně řešit zadané úkoly a vystupovat příjemně vůči zákazníkům v kamenné prodejně.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní česká rodinná firma inspirující se tradicí věhlasných soukromých prvorepublikových pražíren. Našim cílem je přinášet milovníkům kávy každý den nezapomenutelné zážitky z naší vysoce jakostní a čerstvě pražené kávy.
ID: 3676491  Datum zveřejnění: 23.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 500 Kč/měsíc