Účastník marketingového výzkumu – v rámci celé ČR

SIMPLY5 s.r.o.

Místo práce
nám. Soukenné 156/9, Nové Město, Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 500 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O nás

Simply5 je agentura specializující se na kvalitativní marketingové výzkumy. Naše práce napomáhá společnostem ze široké škály odvětví vylepšit a inovovat jejich produkty či služby, aby odpovídaly představám zákazníků.

Koho hledáme?

Simply5 hledá zájemce ve věku od 15 do 70 let, kteří by se chtěli občasně účastnit marketingových výzkumů v podobě rozhovorů a skupinových diskusí (na živo nebo v online prostředí) nebo příležitostně vyplnit jednoduché dotazníky.
Vaše účast v našich výzkumech je odměňována, a to v závislosti na složitosti úkolu:

  • Účast na individuálních rozhovorech a skupinových rozhovorech odměňujeme podle časové náročnosti v rozmezí cca od

    500,- do 1.000,- Kč

  • Řádně vyplněné dotazníky, ve kterých Vás prosíme o názor, zhlédnutí reklamy nebo odpověď na otázky odměňujeme drobnou finanční částkou. Podle náročnosti a délky dotazníku se budou odměny pohybovat od 20,–Kč pro cca deseti minutové dotazníky až po 120,– Kč pro dotazník, jehož vyplnění Vám zabere cca hodinu. U každého zaslaného dotazníku vždy uvedeme, jaká je odměna za jeho vyplnění, abychom měli v tomto směru všichni přehled. Odměnu budeme vyplácet jednou za čtvrtletí za všechny vyplněné dotazníky najednou.

Jak to funguje?

  • Stačí se jednoduše a nezávazně zaregistrovat do naší databáze respondentů. Vaše účast je za všech okolností dobrovolná a záleží jen na vás, jestli se na konkrétním projektu rozhodnete podílet.
  • Podívejte se na naše stránky simply5.cz a zaregistrujte se v sekci 4 „Účast na výzkumech“

Co vám nabízíme?

  • Možnost účastnit se výzkumů se zajímavými tématy a svým názorem tak působit na to, jaké služby a produkty se v ČR nabízí.
  • Přivýdělek odvíjející se od náročnosti projektu.
  • Nejsou třeba žádné kvalifikační předpoklady, vzdělání, či zkušenosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka výzkumu trhu, značek a cílových skupin, ověřování marketingového mixu, podpory inovačního procesu a koordinace mezinárodních výzkumů.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4520899  Datum zveřejnění: 15.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 500 Kč/hod.