Pracovník pro výrobu/ Český Brod/ 18 - 22.000,-Kč

SINEKO Engineering s.r.o

Český Brod, Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
27.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• opracování a spojování plastových dílů
• dělení plastového materiálu a jeho další zpracování
• výroba a kompletování plastových výrobků
• podílení se na všech činnostech směřujících ke splnění plánu výroby
• obsluha strojů a nářadí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
• Práci na HPP (1 směnný provoz)
• Příjemné a čisté pracoviště
• Férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci
• Motivační systém firemních benefitů
• Stravenky
• Vstřícné a přátelské prostředí
• Mzda vždy a včas (18.000 – 22.000,- Kč)
• Zajímavé platové ohodnocení
• Firemní akce, teambuildingy
• Možnost osobního růstu
• Pestrá náplň práce (na dlouhodobých projektech)

Informace o náboru

Životopisy zasílat e-mailem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nebaví Vás monotónní práce u pásu? Chcete se vyhnout nočním směnám? Nechcete pracovat pod nátlakem a stresem? Pak hledáme právě Vás!
Pro naši pobočku v Českém Brodě hledáme nové zaměstnance.
Pokud už máte nějakou zkušenost ve výrobě, je to pro Vás výhoda. V opačném případě Vás rádi zaškolíme. Pracujeme v jednosměnném provozu, budete tedy chodit pouze na ranní.
Rádi Vám dáme prostor k tomu, abyste ukázali co ve Vás je.
Těšíme se na Vás!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SINEKO Engineering s.r.o. je dynamická společnost a jako leader na trhu trvale rozvíjí prostředí pro Tvé uplatnění a rozvoj, včetně finanční jistoty, stability a zázemí zavedené silné společnosti.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3115565  Datum zveřejnění: 19.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 22000 Kč/měsíc