Personalist(k)a/HR konzultant - pár důvodů, proč je dobré pracovat v Sinteře

Sintera Czech s.r.o.

Uhelná 160/24, Slezské Předměstí, Hradec Králové, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj. Jsme Sintera. Živí nás personalistika.

Právě jsme si začali hledat dalšího kolegu do našeho týmu na pozici HR konzultant.

Pozic v personalistice na Královéhradecku a Pardubicku bývá čas od času více. A tady je pár důvodů, proč je dobré uvažovat o nás.

✔ Nevěříme na tradiční pracovní dobu. Místo toho ji máme všichni flexibilní, abychom dokázali snadněji vyvážit svůj work life balance. Dává-li smysl homeoffice, využijeme ho.

✔ Dovolenou čerpáme 25 dní, využíváme i sickdays a mezi Vánocemi a Novým rokem zavíráme. To proto, aby všichni stihli upéct cukroví, rozbalit dárky, užít rodinu a hlavně si pořádně odpočinuli.

✔ Přestože nás je zatím relativně málo, obsluhujeme cca. 150 klientů zastoupených po celém světě. A protože svoje aktivity postupně suneme i do personálního marketingu, počet poptávek se rychle zvyšuje. Takže přidáte-li se k nám teď, budete součástí bezprecedentní změny v oblasti lidských zdrojů!

‍Zajímá Vás to? Tak teď trochu o tom, co budete dělat:
- Spolupracovat s řadou personálních ředitelů a jejich týmu ve velkých výrobních firmách (mrkněte do referencí na našem webu). Pomáhat jim sestavovat jejich týmy. Ovlivňovat jejich náborové strategie. Specifikovat pracovní pozice, předávat zpětnou vazbu z pracovního trhu, reportovat stav náborových projektů.
- Hodně se bude pracovat s kandidáty. Najít je, domluvit se s nimi, motivovat je a dalších asi tisíc věcí. Hlavně se ale každý den naučíte něco nového nebo posunete na novou úroveň to, co si myslíte, že už dobře umíte.
- Zúčastníte se online schůzek s klienty a vytvoříte si pevné vztahy se spoustou milých a vzdělaných lidí.
- Stanete se nepostradatelnou součástí našeho týmu a budete mít možnost vyjádřit svůj názor ve všech ohledech.
- Pomůžete nám dále se společně rozvíjet.

So far so good? Co ve vás vlastně hledáme:
- Schopnost komunikovat a ochota tuhle vlastnost neustále pilovat.
- Aktivní postoj k řešení zadaných úkolů stejně jako konstruktivní zpochybňování zaběhlých způsobů práce. I my se rádi popereme s již naučenou profesní slepotu a přirozenou lidskou vlastností usínat na vavřínech. A to i když nás to na chvilku vyvede z naší komfortní zóny.
- Sebevědomí při sdílení myšlenek. Odvaha přiznat si chybu, pokud jsem ji udělal.
- Schopnost ovládat angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni. Bez ní to bohužel dnes už nejde. Firemní kurzy nám pomáhají „to develop our laguage skills,“ ale musí být na čem stavět.
- Upřímný zájem o vše, co se týká HR, náboru, sociálních sítí a trendů obecně.
- Pokud vám tato pozice připadá jako váš šálek čaje, pošlete svůj životopis a třeba i něco málo o sobě Šárce a domluvme si schůzku. Můžeme třeba začít telefonátem/online meetingem. Pokud to bude ono, potkáme se spolu nad šálkem kávy v našich kancelářích, ať máte možnost vidět všechno na vlastní oči.

Co za to?
- Čím vice kandidátů obsadíme, tím radši vidíme své výplatní pásky. Přirozeně. K fixu a 10% provizi dostává každý z nás stravenky a pravidelně chodí na angličtinu zdarma.
- Free jsou také firemní telefony, data, notebooky i pro soukromé záležitosti.. asi jako všude jinde.
- Od jara do podzimu obědváme venku v naší pergole. Občas je fajn v ní zůstat i na poradu nebo si tam odpoledne dáme něco osvěžujícího.
- Pokud nám to covid nepřekazí, těšíme se, že začneme znovu chodit každý měsíc na firemní večeři, laser games, horolezeckou stěnu, do aquaparku nebo se jen tak proběhneme/zabruslíme u Lesního hřbitova.

p.s. Casual free Friday u nás máme celý týden. Takže pokud zrovna něco nenatáčíme nebo nás nečeká něco důležitého, formální kostýmky a obleky necháváme na ramínku.

Těšíme se na Vaše reakce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doba, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4155811  Datum zveřejnění: 17.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc