Hlavní účetní

Sírius, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Mánesova 1684, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
16870 - 21870 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sírius, příspěvková organizace, IČ 71197036
Pracoviště:Mánesova 1684/7, Předměstí, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 16870 do 21870 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ/VŠ ekonomického směru, praxe alespoň 5 let (praxe v příspěvkové organizaci výhodou), samostatnost, metodické a koncepční myšlení, zodpovědnost, komunikatvnost, znalost práce na PC na velmi dobré úrovni, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, ŘP sk. B (aktivní řidič).
Požadované znalosti: zákon č. 563/1991 o účetnictví; zákon č. 205/2000 o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů; zákon č. 320/ 2001 o finanční kontrole, zákon č. 586/1992 o dani z příjmů + znalost silniční daně, majetkových daní; účetní standardy; výborná znalost účetnictví příspěvkové organizace vč. komplexního zpracování pomocného analytického přehledu (znalost účetního programu Gordic výhodou).
Plat 16 870 - 21 870 (dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., dle započitatelné praxe, 10. plat. tř., osobní příplatek), 1-směnný provoz, prac. smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, pracoviště Opava, nástup dle dohody.
KO: Matyščáková Petra Bc., tel.: 553 711 803, e-mail: [email protected]
Příjem strukturovaných životopisů a motivačních dopisů do 12. 10. 2016 na email: [email protected] nebo poštou na adresu Sírius, příspěvková organizace, Mánesova 7, 746 01 Opava, případně vhozením do poštovní schránky.
Vyhovující uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. Pokud se Vám neozveme s pozvánkou k pohovoru, znamená to, že jste nebyli vybráni.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11493260729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B