Reagujte bez životopisu

Čašník v 5* hotelovom rezorte v Španielsku

SISA Work in Spain s. r. o.

Miesto práce
Ikos Andalusia, N-340, Estepona, Španielsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
APRIL 2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 872 EUR/mesiacMzda môže byť aj vyššia - odvíja sa od konkrétnej pracovnej pozície.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím HR z hotelového rezortu obsadzuje pozície do sektora F&B. Náplňou práce je obsluha zákazníkov, príprava a roznos jedál a nápojov či výpomoc v kuchyni. Jedná sa o kumulatívnu pracovnú ponuku.

Strava 3x denne + transfer z-do práce je zadarmo. Ubytovanie vo veľmi peknom apartmánovom komplexe poskytuje zamestnávateľ. Výhodou je aj možnosť kariérneho rastu a absolvovanie rôznych školení.

Je potrebné absolvovať pohovor najprv s agentúrou, aby sme zistili, či ste vhodný/á kandidát/ka pre zamestnávateľa. Následne by sme vás prihlásili na osobný pohovor v Bratislave priamo s vaším budúcim zamestnávateľom, kde je účasť povinná. Pohovor sa uskutoční už 2.2.2023 v Bratislave. Prosíme vás o zaslanie vášho životopisu s fotkou na [email protected] a my sa vám obratom ozveme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Ide o hotelové rezorty gréckej spoločnosti, ktorý pred dvoma rokmi otvorili luxnusný 5* hotel v oblasti Marbella v Španielsku a v tomto roku otvárajú ďalší na ostrove Malorka. Hľadáme šikovných a pracovitých ľudí s praxou a dobrými jazykovými znalosťami angličtiny.Ostatné jazyky sú výhodou. Už 2.2.2023 prídu zástupcovia hotela na Slovensko, aby do svojho tímu vybrali skúsených ľudí z odboru.

Ponuka práce pre profesionálov je na dlhšiu dobu od 5-8 mesiacov. Na kratšie obdobie nie je možné vycestovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, gastronomia, turizmus, obchod a služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, pracovitosť, samostatnosť, chuť spoznávať kultúru Španielska

Prostredníctvom SISA AGENCY máte možnosť vycestovať za prácou do zahraničia. Naša agentúra Vám pomôže nájsť prácu a ubytovanie a taktiež vám pomôže so všetkou administratívou potrebnou pred vycestovaním. Viac info si môžete prečítať na našej webovej stránke http://www.lasisagencia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4441170  Datum zveřejnění: 28.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 872 EUR/mesiac