Práca v 5* hotelových rezortoch v Španielsku (čašník)

SISA Work in Spain s. r. o.

Miesto práce
Španielsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
apríl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiacmesačný plat minimálne od 150O eur/netto mesačne ( po odrataní daní a poplatku za ubytovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa 5* hoteli v Marbelle alebo na Malorke. Obsadzujú sa pozície pre sektor servis (čašník/barman) a kuchyňa. Náplň práce zahŕňa: obsluhu zákazníkov, prípravu a roznos jedál a prácu za barom, príprava nápojov a coctailov. Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

UBYTOVANIE a STRAVA + ODVOZ/DOVOZ z práce poskytnuté zamestnávateľom. Príjemné pracovné prostredie priamo pri mori, 3x denne zabezpečená strava zdarma, možnosť kariérneho rastu

Je potrebné absolvovať pohovor najprv s agentúrou, aby sme zistili, či ste vhodný/á kandidát/ka pre zamestnávateľa. Pohovory na F&B pozície sa uskutočnia osobne v Bratislave 28.11.2023 a v Prahe 16.1.2024 už po Novom roku. Prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu s fotografiou na [email protected] a my sa Vám obratom ozveme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Ide o exkluzívne 5* hotelové rezorty situované na Malorke a a v Andaluziií, presnejšie v Estepone.Hľadáme šikovných, pracovitých a pozitívne naladených ľudí s praxou a dobrými jazykovými znalosťami angličtiny. Ostatné jazyky sú samozrejme výhodou, nie však podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérsto, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

prax v gastronómii a/alebo hoteliérstve je veľkou výhodou, ale nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa, spoznávať novú kultúru

Prostredníctvom SISA AGENCY máte možnosť vycestovať za prácou do zahraničia. Naša agentúra Vám pomôže nájsť prácu a ubytovanie a taktiež vám pomôže so všetkou administratívou potrebnou pred vycestovaním. Viac info si môžete prečítať na našej webovej stránke http://www.lasisagencia.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4705243  Datum zveřejnění: 16.11.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac