Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Stomatológ na zubnej pohotovosti

SK Dental Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Jána Milca, Žilina, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
10 - 20 EUR/hod.Príplatky za víkendy a sviatky. % z obratu za jednotlivé služby, mzda za jednu službu cez týždeň 50€-250€, cez víkend 120€-750€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti pacientom s akútnymi stavmi (paliatívna endodoncia, extrakcie, uvoľnené a vypadnuté výplne a pod. )
Pracovný čas cez pracovné dni od 16:00 do 21:00 a cez víkendy od 10:00 do 20:00 ( službu je možné rozdeliť). Začínajúceho lekára zaškolíme. Práca je ideálna pre získanie zručností pri pacientoch s akútnymi stavmi, zlepšenie efektivity práce a komunikácie s pacientami. Práca je vhodná pre začínajúcich lekárov a absolventov. Možnosť nadviazania ďalšej spolupráce.

Flexibilné vyberanie služieb (mesiac dopredu si lekár určí kedy môže mať službu, služby sú prideľované na základe dohody).
Služba recepcie po celú dĺžku služby.
Príplatky za sviatky a nepracovné dni.
% z obratu podľa výkonnosti.
Moderné vybavenie ambulancie.
Panoramatické a 3D snímkovanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné Lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SK Dental Žilina, s.r.o. ponúka kvalitnú zdravotnú starostlivosť v oblasti zubného lekárstva. Podrobne sa venuje zubno-lekárskej starostlivosti prvej pomoci v krajských mestách Trnava, Žilina, Prešov a Bratislava. Rieši potreby akútnych ošetrení spojené s bolesťami zubov a iných ochorení v dutine ústnej.

Ambulancie sú nové a moderné, vybavené s najnovšími prístrojmi. Súčasťou ambulancií je aj RTG, čo je nevyhnutné pre správnu diagnostiku ochorenia. Ambulancie sú dostupné pre širokú verejnosť. Ošetríme pacientov, ktorých trápi akútna bolesť zuba, alebo problém v dutine ústnej. Zároveň je určená pre pacientov ktorí nemajú svojho zubného lekára, alebo potrebujú len jednorazové ošetrenie.

Okrem zubno-lekárskej starostlivosti prvej pomoci poskytujeme na klinikách aj záchovnú stomatológiu, dentálnu hygienu, stomatochirurgiu a implantológiu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4525896  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 10 EUR/hod.