Prodejní specialist(k)a textil a doplňky (cyklistická specializovaná prodejna)

Ski a Bike Centrum Radotín s.r.o.

Místo práce
Na Betonce 2, Radotín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Můžeme ihned.
Mzdové podmínky (brutto)
26 500 - 34 000 Kč/měsícKaždý měsíc: odměna ve formě prémií a to podle individuálního zapojení.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme na prodejnu posilu do naší sekce cyklistického oblečení, kde nabízíme výběr toho nejlepšího na trhu - Rapha, Pas Normal Studios, Maloja, Isadore, Maap, 7MESH, Pedaled, POC, Northwave, Vaude, Cinelli a dalších.

Tvým úkolem bude pomáhat zákazníkům s výběrem outfitu a doplňků. Dále se budeš starat o vystavení a prezentací značek oblečení na prodejně. Co nebudeš umět, to Tě naučíme.

Nesmí Ti chybět estetický vkus a mít rád/a cyklistiku i módu.

S odborností Ti pomůžeme, poskytujeme rozsáhlé znalostní školení.
Dáme Ti prostor se dlouhodobě rozvíjet.

Pracovní prostředí není úplně obvyklé, vytváří nám ho unikátní haly Vindyšovy továrny ❤

Víc se můžeš dozvědět:

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jedním z benefitů je možnost využít výrazné slevy na produkty a služby Ski a Bike Centra i v rámci dětských obchodů SKIBI KIDS. Zaujmout může například získání kola za nákupní cenu a další.

Firma přispívá na nabídku MUSA Restaurantu, který je přímo v areálu.

Díky naší specializaci se u nás setkáš s bike friendly prostředím.

Bydlíš od nás daleko?
Můžeme nabídnout ubytování 10 minut od našeho centra:.

Informace o náboru

Jak u nás bude probíhat výběrové řízení?

Dej nám o sobě vědět, napiš nám na [email protected]. Rádi bychom se o Tobě dozvěděli víc.
Přiložením svého CV to celé urychlíš. Ozveme se Ti co nejdříve, obvykle to trvá několik pracovních dní.

Užší kolo probíhá u nás v SBCR v Radotíně, kde už dojde k setkání s personalistkou Zuzkou nebo vedoucím prodejny.

Začátek spolupráce vítáme ideálně co nejdříve, ale na dobrého parťáka si rádi počkáme.

Kontakt:
E-mail: [email protected]
Telefon: 606415654

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

specializace,

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Baví Tě móda, máš estetické cítění. Pokud jsi i zapálenou cyklistkou/cyklistou, jsi právě ta/ten, kterou/kterého hledáme ❤

Jsi vřelé, přátelské povahy.

Jsi komunikativní, máš rád/a lidi.

Jsi zodpovědná/ý, spolehlivá/ý, se samostatným přístupem.

Rád/a pracuješ v týmu. Dokážeš být pro druhé oporou.

Baví Tě se stále rozvíjet.

Preferuješ prostředí, kde se stále něco děje a Ty si v něm dokážeš udržet pořádek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká firma s dlouholetou historií, která se specializuje na cyklistiku a lyžování. Je to dnes už přes 30 let.

Těší nás dělat lidem radost. Stavíme na osobním kontaktu, individuálním přístupu a odborném poradenství se zaměřením na konkrétní potřeby každého zákazníka.

Pro cyklistickou a lyžařskou komunitu pořádáme pravidelné akce jako vyjížďky, testování kol a další — těchto akcí se můžeš stát součástí.
ID: 4537442  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 500 Kč/měsíc