6,5 - 13 EUR/hod.

Inštruktor lyžovania a snowboardingu

SKI SCHOOL SMILE, s.r.o. JASNÁ

Miesto práce
Jasná Chopok, Demänovská Dolina, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
December 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho inštruktorského tímu hľadáme na zimnú sezónu 2019/2020 posily na plný či skrátený úväzok. Možnosť aj študentskej brigády. Práca je ideálna pre tých, ktorí hľadajú pohodovú a dobre platenú sezónnu prácu na horách. Pôsobíme v najväčšom lyžiarskom stredisku Chopok - Jasná, ktoré je zárukou výborných snehových podmienok od decembra do apríla. Pracovnou náplňou je privátna alebo skupinová výučba lyžovania a snowboardingu a ďalšie pomocné práce s chodom lyžiarskej školy. Pre ľudí, ktorí nemajú skúsenosti vieme zabezpečiť potrebné školenie i potrebné vybavenie. Stačí mať chuť zažiť niečo nové a pozitívny prístup k veci.

Informácie o mzde

Základ minimálne 6,50 na hodinu.

Pracovná doba max 6 hod denne, zabezpečené ubytovanie, spoločné akcie (raňajky, večerný teambuilding, skialpové výlety), tímové tréningy pod vedením skúsených lektorov SAPUL, kvalitná zimná uniforma, zľavy na profesionálne vzdelávanie SAPUL, možnosť využívať ďalšie služby spoločnosti za zvýhodnených podmienok (požičovňa karavanov, skialpové centrum, požičovňa lyží, požičovňa e-bikov, profesionálny servis lyží a snowboardov, atd.)

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na [email protected] Pripojte svoje krátke predstavenie a foto.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, chuť pracovať s deťmi, vzťah k lyžovaniu a pohybu na horách.

Lyžiarska škola, požičovňa bicyklov a elektrobicyklov, požičovňa lyžiarskeho vybavenia, servis lyží a snowboardov, požičovňa karavanov.

Dolný Smokovec 31
059 81 Vysoké Tatry

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniel Poráč
Tel.: +420601552221
E-mail: poslať životopis
ID: 3775259   Datum zveřejnění: 30.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Základ minimálne 6,50 na hodinu.