Office administrator

Skinners Technologies s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 33 000 Kč/měsícpo zapracování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se posilou ve fashion společnosti Skinners. Skinners Technologies s.r.o. je mladá brněnská společnost vyrábějící Skinnersky, „ponožkoboty“ s širokým využitím při mnoha sportovních aktivitách.

Hledáme pravou ruku pro naši nejmilejší Office manažerku a náš obchodní tým. V tuto chvíli hledáme člověka, osobnost, která se ráda neustále vzdělává a učí nové dovednosti, dodržuje termíny a rychle se zorientuje v číslech. Ideální je zkušenost s fakturováním a práci s doklady, obliba v tabulkách a číselných analýzách, u nás totiž takovouto práci přesně najde.

Vaší hlavní náplní práce by bylo vyřizování objednávek pro naše B2B klienty, práce s účetním systémem Pohoda, komunikace s našimi obchodními zástupci a skladem, zajišťování včasného odesílání B2B objednávek i vyřizování reklamací. Hledáme někoho, kdo rád pracuje s čísly a nezalekne se jednoduché analýzy dat v Excelu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě platového ohodnocení, se kterým budete spokojeni, půjde o práci v mladém přátelském kolektivu v kanceláři přímo v centru Brna. Nabízíme také příležitost podílet se na řešení zajímavých úkolů a možnost částečně si náplň práce formovat podle svých silných stránek a zájmů. Velkou výhodou práce u nás je flexibilita (nemáme pevně stanovenou pracovní dobu a vždy se snažíme vyjít vstříc přáním členů našeho týmu, nabízíme i možnost občas pracovat z domu) a možnost práci si řídit samostatně (funguje tu spíše projektový styl práce než hierarchický systém – u nás nikomu nestojíme za zády, na svých úkolech si každý pracuje individuálně a podle svého). Samozřejmostí jsou benefity jako jsou stravenky, flexipasy, firemní večeře či kafeterie a jako bonus i zahraniční veletrhy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

POHODA - Základy
Fakturace - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Všechny firemní operace stojí na datech. Pokud rádi pracujete s čísly, přemýšlíte v hlubších souvislostech a neustále plánujete a kombinujete různé aktivity. Bude vás práce ve Skinners neuvěřitelně bavit.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skinners Technologies s.r.o. je mladá brněnská společnost vyrábějící Skinnersky, „ponožkoboty“ s širokým využitím při mnoha sportovních aktivitách.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3858915  Datum zveřejnění: 29.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc