Specialista testování komponent (m/ž)

Co děláme v teamu Strategie údržby?
Implementujeme vibrodiagnostiku, termodiagnostiku nebo zpracování obrazu při údržbě strojního zařízení s jednoduchým cílem, odhalit budoucí poruchu nebo výpadek dříve než nastane a tím předejít zastavení výroby.
Vymýšlíme koncepty, které přetváříme do reálných projektů, které následně také realizujeme. Hledáme inovativní řešení, která přinesou jasné výsledky.

Koho hledáme?
Moderně uvažující lidi, kteří se nebojí změn, mají rádi technologie a věří tomu, co dělají. Mají vlastní názor, stále se chtějí učit novým věcem a přitom respektují silnou historii firmy ŠKODA AUTO. Mají minimálně středoškolské technické vzdělání a angličtina jim pomáhá při jejich práci. Disponují znalostí HW komponent, mají zkušenosti s programováním (SIEMENS, GE apod.), zkušenosti s řídicími systémy a IOT prvky, vyhláška č. 50/78 Sb. § 5 výhodou.

Co u nás budete dělat?
V našem výzkumném středisku FABLAB budete testovat komponenty, prototypy i komplexní řešení pro prediktivní údržbu. Budete aktivně vyhledávat nová řešení a postupy. Budete spolupracovat na projektech i proof of conceptech. Otestované komponenty budete uvolňovat do produkčního nasazení a budete se podílet na standardizaci.

Co od nás můžete získat?
Moderní mezinárodní pracovní prostředí
Práci s nejnovějšími technologiemi
Zajímavé finanční ohodnocení
Vzdělávací kurzy a školení
Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost výjezdů do zahraničí

Kontakt
Katerina Šelemberková
LokalitaMÁM ZÁJEM ZOBRAZIT VŠECHNY POZICE

Doporučte pozici známému

Jak to u nás vypadá

Přehrát video
ID: 3999828  Datum zveřejnění: 13.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.