Cloud Specialista (m/ž)

Úvod

Přemýšlíte o změně práce, cloudy jsou Vám důvěrně známé a jen hledáte firmu, která Vám nabídne možnost posunout se opět dále? Už nehledejte, právě jsme se našli! :) Ať se specializujetena vývoj cloudových produktů, podporu nasazených aplikací, samotný provoz infrastruktury běžící na Microsoft Azure nebo Vás zajímá vytváření produktového katalogu, dejte nám vědět. Rádi s Vámi probereme možnosti a třeba najdeme pozici v Mladé Boleslavi či Praze právě pro Vás!

Co u nás budete dělat?

* Spolupracovat na analýze, návrhu a rozvoji cloudových řešení

* Zodpovídat a připravovat návrhy a podklady pro vývojáře či přímo vyvíjet

* Podle profesního zaměření budete více či méně „v terénu“, tedy na schůzkách, služebních cestách, u našich zákazníků (interních i koncernových)

* Stýkat se a komunikovat s dalšími útvary, VW IT, Škoda IT a odpovědnými koncernovými místy

Co oceníme?

* Vysokoškolské vzdělání (ideálně v IT), ale středoškoláci s praxí jsou také vřele vítáni. Rádi pomůžeme se zaškolením a certifikací i čerstvým absolventům v rámci vzdělávacího programu Microsoftu pro VW Group.

* Znalost produktů (zejména Azure nebo AWS, míříte-li směrem Product Ownera), pečlivost, jste-li zapálený DevOps vývojář.

* Analytické myšlení, proaktivní přistup k řešení problému a smysl pro humor - ten u nás oceníme vždy :)

Co musíte znát, mít a umět?

* Zkušenost s IT infrastrukturou (produktové, vývojářské nebo administrátorské), výhodou budou zkušenosti s Microsoft Azure a případné Microsoft certifikace.

* Anglický jazyk na úrovni porozumění v komunikaci s našimi zahraničními kolegy

Co od nás můžete získat?

* Stanete se součástí mezinárodních týmů v rámci VW Group (kolegové z Německa a Evropy, ale i mnoha dalších zemí a kontinentů)

* Budete v rámci nových služeb celosvětově zastupovat Škoda Auto

* Dáme Vám možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi (AI, VR, BD nejsou jen zkratky či buzzwords, ale naše každodenní realita)

* Máte to do práce trochu dál? Nevadí, našim lidem poskytujeme výhodný pronájem nebo nákup vozů Škoda (i pro členy rodiny)

* Výborné jídlo za rohem - u nás je stravování zajištěné, máme mnoho jídelen, s velkou nabídkou jídel a co je také příjemné - za opravdu symbolické ceny

* Řešíte bydlení? U nás Vám dáme možnost bezúročné půjčky na pořízení, výstavbu nebo modernizaci!

* Dovolenou si můžete užít až 5 týdnů, samozřejmostí je i práce z domova

* Také se u nás můžete dále vzdělávat a objevovat nové příležitosti (od odborných certifikací MS Azure po kurzy seberozvoje)

Kontakt
Veronika Mráčková
LokalitaMÁM ZÁJEM ZOBRAZIT VŠECHNY POZICE

Doporučte pozici známému

Jak to u nás vypadá

Přehrát video
ID: 4056674  Datum zveřejnění: 6.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc