Logo Škoda Auto a.s.

Specialista vývoje zkoušky motorů EA211 - vibroakustika

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav II, tř. Václava Klementa 869
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o auta a hledáte stabilní zaměstnání? Chcete tvořit něco krásného a užitečného? Tak přijďte podpořit náš škodovácký tým

Co u nás budete dělat?

  • Provádět vývojové a funkční zkoušky motoru a komponent motoru EA211 z pohledu vibroakustiky
  • Potvrzovat a uvolňovat zkoušené díly a opatření
  • Zajišťovat analýzy a řešení problémů v oblasti akustiky a vibrací motoru napříč všemi regiony světa
  • Analyzovat nové trendy v oblasti akustiky motoru a zkušebních metod

Co musíte znát, mít a umět?

  • Bakalářské vzdělání v technickém oboru
  • Znalost AJ (úroveň B2) a NJ (úroveň B2) pro denní komunikaci se zahraničními kolegy a dodavateli, i některé naše interní schůzky jsou v AJ/NJ
  • Znalost CJ (úroveň C2)

Proč se k nám přidat?

  • Stanete se součástí mladého týmu, který neustále roste a posouvá hranice automobilové technologie
  • Budete podporovat zvídavost, komunikativnost a otevřenost učit se novým věcem
  • Váš kariérní růst je pro nás důležitý
  • Budete pracovat na projektech, které skutečně mění automobilový průmysl
  • Pokud jste zapálení do technologií, komunikativní a máte chuť se neustále učit, jste přesně ten, koho hledáme!

Co od nás můžete získat?

  • Chcete občas pracovat z domova? Není problém, s nadřízeným se vždy domluvíte.
  • Projektové metodiky, technické a technologické standardy a další dovednosti v automotive oblasti získáte formo vzdělávacích kurzů a školení.
  • Své jazykové dovednosti si rozšíříte jak formou jazykových kurzů, tak každodenním použitím při komunikaci s kolegy a dodavateli ze zahraničí.
  • Kanceláře, ve kterých se budete cítit opravdu dobře. Vývojová centra, která nabízejí nejnovější technologie pro práci.
  • Volnější pracovní dobu. Pracujeme 7,5 hodin denně. Pevně určený čas je od 9.00 – 14.00. Pak už je jen na vás, jestli si raději přivstanete, nebo budete pracovat déle do odpoledne.
  • Nabízíme možnost dlouhodobě vycestovat do zahraničí (1–2 roky), a to i s celou rodinou. Získejte nové životní i pracovní zkušenosti mimo Českou republiku.
  • Chcete se zdokonalit v projektovém řízení, osvojit si nové manažerské schopnosti nebo vypilovat cizí jazyk. Máme pro vás školení, která vám v tom pomohou.

Co vám bude dělat radost?

  • Každý rok na vás čeká 13. mzda, jako poděkování za vaši dobrou práci.
  • Vyplácíme každoroční bonus na základě hospodářských výsledků společnosti. Protože když se daří nám, chceme, aby se dařilo i vám.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění částkou 1900,- měsíčně.
  • Nemyslíme jen na budoucnost vozů Škoda, ale i vaší rodiny. Při narození dítěte vám vyplatíme částkou 10.000, -.
  • Vážíme si věrnosti a věříme v dlouhodobou spolupráci. Každých pět let dostanete speciální odměnu za věrnost (1.000,- za každý odpracovaný rok).
  • 5. týden dovolené navíc. Jestli pojedete k moři nebo na hory je už na vás.
  • Na dovolenou vám dáme nejen volno, ale i finanční příspěvek. Při využití služeb našich partnerů budete mít nárok na příspěvek 2900 Kč na dospělou osobu / 1500 Kč na dítě.
  • Volné dny pro zvláštní příležitosti – svatba, stěhování, narození dítěte. Jsou chvíle, kdy práce může jít prostě stranou.
  • Pluxee karta, kterou můžete využít pro zpestření volného času. Dopřejte si lístky do divadla, běžte si zasportovat nebo si užijte relax v sauně/wellnessu. Možností je opravdu hodně.
  • Vyberte si jídlo v naší restauraci od 40 Kč, máme výběr až 10 jídel každý den, nápoj zdarma.
  • Vaše dobrá kondice a pevné zdraví je naší prioritou, proto máme pro naše zaměstnance k dispozici interní polikliniku.
  • Výhodný zaměstnanecký pronájem vozu Škoda a slevu při koupi nového vozu.
  • Bezúročnou zápůjčku až 600.000, - na bydlení, rekonstrukci nebo koupi nového vozu Škoda.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

-

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Marcela Obrázková
Tel.: +420704940720
E-mail: poslat životopis
ID: 5218555  Datum zveřejnění: 16.1.2026  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.