Servisní technik - Service Engineer - Elektromechanik

SKY SELECT INT.

Místo práce
Brno - město, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Studovali jste obor elektro? Umíte anglicky a baví vás cestovat? Rádi byste se učili u dynamické a moderní firmy, předního světového dodavatele velkých technologických celků? Pro významnou rostoucí mezinárodní firmu hledáme nového kolegu na pozici:

Servisní technik – Elektromechanik – Servis Engineer

Co vás bude čekat?
• pravidelný servis a zprovozňování zařízení (commissioning) u zákazníků po celém světě (čas strávený v zahraničí 50:50)
• analýza požadavků zákazníka, provádění údržby, školení údržby a obsluhy
• montáž, diagnostika a odstranění závad

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• vysoce kvalifikovanou práci v mezinárodní společnosti
• možnost profesního růstu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• kapesné při cestě do zahraničí
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Dynamická a moderní firma, přední světový dodavatel velkých technologických celků do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
• studoval jste VŠ nebo SŠ elektrotechnického směru (elektro, mechatronika…)?
• umíte anglicky a domluvil byste se se zákazníky v zahraničí?
• máte vyhlášku 50/78 Sb. §6?
• jste samostatný, spolehlivý a máte chuť cestovat?
Pokud jste odpověděl ano, tak hledáme právě Vás!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3356313  Datum zveřejnění: 9.4.2018