Stavební technik

SLD Stavební s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašim úkolem bude kontrola dodržování pracovní a technologické kázně, koordinace a operativní řízení nasazené stavební mechanizace, organizace prováděných prací na vymezeném úseku dle operativního plánu výroby, zajišťování materiálu a koordinace jeho dodávky, zajišťování úkolů dle technické dokumentace stavby, zajišťování úkolů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví, vedení stavebních deníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavní pracovní poměr
- dovolená 20 dnů
- firemní pracovní oděv
- stravenky
- odpovídající platové ohodnocení
- telefon, notebook, auto

Informace o náboru

První kontakt elektronicky [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

stavební obor

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání a praxe ve stavebním oboru výhodou, prokazatelná praxe ve stavebnictví, trestní bezúhonnost, ochota pracovat, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, práce s PC ( Word, Excel, Build Power )

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká stavební společnost specializující se na výstavbu inženýrských sítí, kompletní dodávku rodinných a bytových domů v moderních rezidenčních projektech na Vysočině a v Jihomoravském kraji.
ID: 3768204  Datum zveřejnění: 8.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc