Všeobecná sestra

Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace

Místo práce
Slezská nemocnice v Opavě, p.o., Olomoucká, Opava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
vždy k 1 a 15 dni v měsíci
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 800 Kč/měsícPříplatky dle zařazení do pracovní normy (směnnost apod.)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce se řídí zákonem č. 96/2004 v platném znění a vyhláškou č. 55/2011 o činnostech zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Našim zaměstnancům nabízíme:

• dobré pracovní podmínky,
• odpovídající mzdové ohodnocení,
• možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje,
• nekuřáckou politiku organizace,
• příspěvek na stravování,
• příspěvek na rekreaci nebo poukazy na sportovní či kulturní aktivity,
• možnost využití výhodných tarifů telekomunikačních služeb v rámci zaměstnaneckého
programu,
• příspěvek na penzijní nebo životní připojištění,
• na vybraných rizikových pracovištích jeden týden dodatkové dovolené navíc,
• umístění dítěte předškolního věku v naší školce,
• odměny při životních a pracovních výročích.,

Studentům stipendia dle platných podmínek.

Informace o náboru

Požadujeme:
• odbornou, případně specializovanou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 v platném znění,
• zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zájem o práci, potřeba se vzdělávat a učit se novým věcem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nemocnice
ID: 3998980  Datum zveřejnění: 16.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 800 Kč/měsíc