Administratívny pracovník

SLOCHEM Trade, s.r.o.

Miesto práce
ŠM Farský Mlyn, ŠM Farský Mlyn, Trnava, Slovensko
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme administratívneho pracovníka  ako doplnenenie  do kancelárie s náplňou práce: Objednávanie vstupov, objednávanie dopráv, potvrdzovanie objednávok, vystavovanie faktúr.

Výhoda je znalosť práce v MRP, ako aj OFFERIS.

Práca v malej rodinnej firme, možnosť čiastočne flexibilnej pracovnej doby.

Hľadáme na výpomoc, zastupovanie a doplnenie pracovníka do kancelárie ku kolegyni preto uprednostnuje ženu/dámu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

  • Typické požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Hard skills: vynikajúce znalosti práce s počítačom a kancelárskymi programami
  • Soft skills: vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
  • Zručnosti: schopnosť spravovať dokumenty a záznamy, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • Typické požiadavky na jazykové znalosti: slovenský jazyk na materinskú úroveň, anglický jazyk na komunikačnú úroveň
  • Ďalšie požiadavky: schopnosť pracovať pod tlakom, prístup k riešeniu problémov, tímový hráč

vyrobna chemicka spolocnost zaoberajuca sa chemickou vyrobou hlavne chemickych špecialít.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Stanislav Florovic
Tel.: +421903723304
E-mail: poslať životopis
ID: 4806753  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac