Účtovník/účtovníčka

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
Pravenec, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
750 EUR/mesiac+ variabilná zložka (podľa skúsenosti a všeobecnej kvalifikácie možné aj vyššie ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za účtovné operácie v rámci pridelenej agendy
- evidencia, spracovanie a účtovanie došlých faktúr, bankových výpisov
- zaznamenávanie a kontrolovanie účtovných prípadov v informačnom systéme
spoločnosti
- riadenie a spravovanie predpisovej dokumentácie
- spolupráca pri mesačnej a ročnej uzávierke
- príprava podkladov v prípade daňových kontrol a finančných auditov
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky:
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy SR (zákon o účtovníctve, postupy účtovania,
daňové zákony)
- prax s prípravou účtovných závierok
- znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook) - pokročilý
- znalosť SAP výhodou
- znalosť IFRS výhodou

- práca v stabilnej spoločnosti
- perspektívne profesionálne uplatnenie
- príspevok na dopravu do zamestnania
- dochádzkový bónus

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- precíznosť a dôslednosť
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita
- komunikačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť
- prax v oblasti podvojného účtovníctva výhodou

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 500 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 3545756  Datum zveřejnění: 7.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac