Inspektor kvality projektu: Třebovice

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
Třebovice, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
2020-01-02
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda 1400,- EUR/mesiac, resp. zodpovedajúca odmena pre živnostníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovídá:

  • za monitorování zabezpečování kvality ze strany všech dodavatelů pro SES a.s. během celé realizace až po odevzdání díla,
  • za evidenci neshod na dodávkách zjištěných při vstupní kontrole, během montáže, uvádění do provozu a jejich postoupení k řešení řediteli stavby,
  • provedení výstupní kontroly produktu na stavbě

Dozoruje:

  • vstupní technickou kontrolu obchodního zboží při dodávce na stavbu (kontrolu provádí subdodavatel montáže),
  • vystavování záznamů o nekvalitě u subdodavatelů montáže, resp. vystavuje svoje inspekční záznamy,

Komunikuje:

  • požadavky na kvalitu montáže se subdodavateli při realizaci montáže.

  • pracovná doba 8 hodín denne s obedom namiesto 8,5h!
  • flexibilná pracovná doba
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
  • platené voľné dni nad rámec zákona (deň Energetikov, sťahovanie, pohreb a pod.)
  • stravovanie v priestoroch firmy (výber zo 7 druhov s doplatkom 0,83€)
  • fin. odmena pri životnom jubileu, prípadne iných udalostiach
  • rôzne iné výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
  • dodržiavanie výplatného termínu

Práce na projekte Třebovice sa predpokladajú ukončiť do 30.6.2020, natakú dobu bude uzavretá aj zmluva.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita/strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Zodpovednosť, proaktívny prístup, analytické schopnosti, vyjednávacie a organizačné zručnosti, orientácia na výsledok/cieľ, znalosť platných noriem a zákonov v rozsahu vykonávaných činností.

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a. s. (SES a.s.) už takmer 70 rokov vyrábajú a dodávajú kotle pre teplárne a elektrárne na spaľovanie uhlia, oleja, plynu a biomasy, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky ochrany životného prostredia pri dosahovaní vysokej účinnosti a dlhodobej prevádzkyschopnosti. Spoločnosť zabezpečuje komplexný systém služieb v energetike: vývoj, projektovanie, výrobu, montáž a uvedenie do prevádzky.
Ponúka najmodernejšie ekologické technológie, dosahuje vysokú konkurencieschopnosť svojich výrobkov, spolupracuje s renomovanými zahraničnými spoločnosťami, zabezpečuje kompletné obchodné a inžinierske činnosti vrátane financovania a realizácie investičných celkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské energetické strojárne, a.s.
Továrenská 210
935 28 Tlmače

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lucia Valachová
Tel.: +421366382780
E-mail: poslať životopis
ID: 3816863  Datum zveřejnění: 22.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mzda 1400,- EUR/mesiac, resp. zodpovedajúca odmena pre živnostníka