Asistent F&B managera

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Miesto práce
Piešťany, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
900 € mesačne brutto + motivačné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-podpora manažéra veľkej stravovacej prevádzky
-samostatne organizuje, riadi a kontroluje prácu podriadených pracovníkov
-prijíma objednávky, organizuje prípravu, realizáciu a zúčtovanie gastronomických akcií poriadaných v kúpeľnom hoteli
-vykonáva fyzickú i účtovnú inventúru odbytových stredísk a skladov
-vybavuje špecifické požiadavky spojené so stravovaním ubytovaných hostí v kúpeľnom hoteli
-spracováva mesačné uzávierky a výkazy

-prácu v atraktívnom prostredí Kúpeľného ostrova, v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
-prácu v príjemnom pracovnom prostredí za férových pracovných podmienok
-garantujeme vyplatenie mzdy najneskôr v 10.deň nasledujúceho mesiaca, dodržiavanie legislatívy je samozrejmosťou
-zamestnanecké benefity: tuzemské i zahraničné rekreácie a kúpeľné procedúry za zvýhodnených podmienok, lacné stravovanie a služobné ubytovanie, využívanie moderného fitness za symbolickú cenu, firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov a mnohé ďalšie finančné a nefinančné benefity (príspevok pri narodení dieťaťa, odmena za odpracované roky, pri odchode do dôchodku,...)

Žiadosti a štruktúrované životopisy s telefónnym kontaktom zasielajte na uvedené kontaktné adresy.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre potrebu výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-organizačné schopnosti
-schopnosť viesť kolektív, zadávať a kontrolovať úlohy
-zodpovednosť, kreativita, flexibilita
-preukázanie zdravotnej spôsobilosti

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s., člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3398779  Datum zveřejnění: 26.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 900 € mesačne brutto + motivačné zložky mzdy