Šéfkuchár pre Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel*****

Hľadáme odborníka s vášňou pre varenie a gastronómiu, so zmyslom pre detail, so záujmom o nové trendy. Hľadáme šéfkuchára, ktorý bude schopný efektívne a ľudsky riadiť a motivovať svoj tím.
Náplň práce:
  • samostatná príprava jedál v zodpovedajúcej kvalite a kvantite
  • príprava a tvorba menu a sezónnych menu , inovácie, dizajn jedál
  • tvorba receptúr, kalkulačných listov
  • kontrola dodržiavania hygienických predpisov
  • efektívne riadenie a vedenie tímu
  • organizovanie, kontrola a hodnotenie práce
  • tréning zamestnancov
  • nástupná základná mzda od 2500€/mesačne/brutto

Informácie o pozícii

Iné výhody

  • zaujímavá práca v atraktívnom prostredí Kúpeľného ostrova, v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej s dlhoročnou tradíciou,
  • práca v príjemnom pracovnom prostredí za férových pracovných podmienok,
  • zamestnanecké benefity: tuzemské i zahraničné rekreácie a kúpeľné procedúry za zvýhodnených podmienok, lacné stravovanie a služobné ubytovanie, využívanie moderného fitness za symbolickú cenu, firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov a mnohé ďalšie finančné a nefinančné benefity (príspevok pri narodení dieťaťa, odmena za odpracované roky, pri odchode do dôchodku,...)

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdělání v oboru

kuchár

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Požadovaná prax

5

  • minimálne 5 rokov odbornej praxe na porovnateľnej pozícii v zahraničí alebo v prestížnych svetových hotelových reťazcoch
  • odborné znalosti v oblasti F&B
  • profesionálne znalosti medzinárodnej kuchyne
  • skúsenosť vo vedení a motivovaní tímu
  • schopnosť poskytovať služby na vysokej úrovni,
  • kultivovaný vzhľad a vystupovanie
  • požadujeme znalosť slovenského alebo českého jazyka + znalosť anglického jazyka
  • preukázanie zdravotnej spôsobilosti pre výkon práce

Žiadosti a štruktúrované životopisy s telefónnym kontaktom zasielajte na uvedené kontaktné adresy v slovenskom a anglickom jazyku, alebo nemeckom jazyku.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre potrebu výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov.
POŠLI PONUKU
ID: 3993255  Datum zveřejnění: 30.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac