Kuchár pre PLK Smrdáky

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Miesto práce
Smrdáky, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť s dlhodobou históriou, stabilnou súčasnosťou a perspektívnou budúcnosťou v oblasti kúpeľníctva a cestovného ruchu.
Do nášho tímu hľadáme niekoho, pre koho znamená gastronómia viac ako len jedlo, niekoho kto sa nebojí spojiť zážitok s jedlom. Máš chuť pracovať, žiješ varením, baví ťa stále niečo nové učiť a zdokonaľovať sa? Nevadí ti práca cez víkendy a sviatky, rád /rada pracuješ v kolektíve a máš zodpovedný prístup k práci zodpovedný prístup k práci? Ak áno, tak hľadáme práve teba!

Náplň práce:
-príprava jedál v hotelovej prevádzke
- zodpovednosť za kvalitu vydaného jedla a za zverený inventár a technológiu
- tvorba jedálnych lístkov a menu a navrhovanie nových jedál
- organizovanie a koordinovanie činnosti kuchyne
- spolupracovanie so skladníkom pri objednávkach surovín

- zaujímavý sociálny program ... pobyt za extra zvýhodnené ceny v 50- tich hoteloch v 6 európskych krajinách (Slovensko, Česko, Maďarsko, Rumunsko, Izrael a Veľká Británia)
- špeciálne ceny relaxačných a regeneračných procedúr
- špeciálne ceny v gastro prevádzkach v rámci siete Ensana
- možnosť vzdelávania
- možnosť služobného ubytovania
- firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- 1 deň dovolenky naviac
- základná mesačná mzda: 900 € brutto + osobné ohodnotenie až do 150 € + príplatky v súlade so Zákonníkom práce; absolvent 816 € brutto + osobné ohodnotenie až do 150 € + príplatky v súlade so Zákonníkom práce;

Celková hrubá mzda (základná zložka mzdy + motivačné zložky mzdy) závisí od kvalifikácie, skutočného výkonu zamestnanca a od zaradenia v konkrétnom hoteli.
Žiadosti a štruktúrované životopisy s telefónnym kontaktom zasielajte na uvedené kontaktné adresy.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre potrebu výberového konania
Všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti vopred ďakujeme, ale zároveň si spoločnosť vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučenie v odbore kuchár a prax v odbore
- ochota a chuť pracovať
- zmysel pre zodpovednosť a kreatívnosť

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s., člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4437298  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac