Čašník pre PLK Smrdáky

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Miesto práce
Smrdáky, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť s dlhodobou históriou, stabilnou súčasnosťou a perspektívnou budúcnosťou v oblasti kúpeľníctva a cestovného ruchu.
Miluješ prácu v gastre? Žiješ cestovným ruchom? Rád pracuješ v kolektíve? Vieš si vyhrnúť rukávy, zaťať zuby a zamakať, keď treba? Ak si si na každú otázku odpovedal / odpovedala áno, tak hľadáme práve teba!

Náplň práce:
- obsluha zákazníkov a pro-zákaznícky prístup
- príprava nápojov a ich servírovanie
- preberanie objednávok na jedlá a nápoje
- práca s registračnou pokladňou
- dodržiavanie HACCP a technologických štandardov či postupov

- zaujímavý sociálny program - pobyty za extra zvýhodnené ceny v 50- tich hoteloch v 6 európskych krajinách (Slovensko, Česko, Maďarsko, Rumunsko, Izrael a Veľká Británia)
- špeciálne ceny relaxačných a regeneračných procedúr
- špeciálne ceny v gastro prevádzkach v rámci siete Ensana
- možnosť vzdelávania
- možnosť služobného ubytovania
- firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- 1 deň dovolenky naviac
- základná mesačná mzda: 850 € brutto + 60 € osobné ohodnotenie + príplatky v súlade so Zákonníkom práce;

Žiadosti a životopisy s telefónnym kontaktom zasielajte na uvedenú adresu.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

- prax v odbore
- ochota a chuť pracovať
- orientácia na zákazníka
- príjemná komunikácia, zmysel pre zodpovednosť a kreatívnosť
- hygienické minimum / potravinársky preukaz

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s., člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4528776  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac