Food & Beverage Manager v kongresovom hoteli

Slovkarpatia Hotel a.s. - Holiday Inn Hotel

Bajkalská 25/A, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
info počas osobného pohovoru s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kongresový hotel Holiday Inn Bratislava hľadá do svojho tímu F&B Managera. Skvelá výzva a príležitosť pre kreatívneho manažéra so skúsenosťami a s chuťou dosahovať stanovené ciele, ktorý pevne uchopí F&B úsek do svojich rúk a posunie produkt správnym smerom.

Popri štandardných benefitoch poskytujeme bezplatné ubytovanie, cestovanie po hoteloch siete InterContinental Hotels Group za zamestnanecké ceny.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na email adresu [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Manažérske schopnosti, kontrola efektivity, sledovanie trendov a ich implementácia do produktu hotela.

Kongresový hotel Holiday Inn Bratislava**** je členom jednej z najväčších medzinárodných hotelových sietí InterContinental Hotels Group, ktorá združuje vyše 5200 hotelov. Hotel má 166 izieb, Kongresové centrum. Súčasťou je tiež reštaurácia, Lobby bar a relaxačné centrum s bazénom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVKARPATIA HOTEL, a.s.
Bajkalská 25/A
825 03 Bratislava
ID: 3347442   Datum zveřejnění: 28.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   info počas osobného pohovoru s uchádzačom