Práca pre opatrovateľky s formulárom A1

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2300 CHF

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie seniorov v zahraničí_ 24 Stunden-Betreuung.
Agentúra Slowiss hľadá pre zahraničnú agentúru nemecky hovoriace opatrovateľky so skúsenosťami s prácou opatrovateľky a platným formulárom A1

Zdokonalovanie sa v nemeckom jazyku
Výhodné platové podmienky
Serióznosť a transparentnosť zo strany agentúry
Referencie a pomoc pre opatrovateľky 24/7
Doprava preplácaná rodinou
Istota stabilnej práce
Dlhoročná história spokojných opatrovateliek pracujúcich pre našu agentúru
Program odmeňovania opatrovateliek (nákupné poukážky do sietí hypermarketov, finančné odmeny, a pod.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Seriózny prístup, ochota pri riešení problemov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spolahlivosť, zodpovednosť, presnosť, ochota pracovať.

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3170299  Datum zveřejnění: 25.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 - 2300 CHF