Koordinátor/ka jazykové výuky - Praha a Brno

Slůně-svět jazyků, s.r.o.

Místo práce
Praha, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat:
- koordinovat, organizačně a administrativně zajišťovat jazykové kurzy, jazykové audity, mezinárodní jazykové zkoušky a soudní překlady
- komunikovat s klienty i lektory
- pečovat o vybrané stávající klienty a aktivně vyhledávat a oslovovat potenciální klienty
- vytvářet specifické nabídky dle individuálních požadavků klientů
- aktivně spolupracovat s manažerkou pobočky, vedením společnosti, s kolegy na dalších odděleních a pobočkách firmy.

Nástup: ihned, případně dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
- samostatnou a odpovědnou pozici,
- zajímavou a různorodou náplň práce,
- lidský přístup, práci ve velmi malém týmu, příjemnou pracovní atmosféru,
- možnost podílet se na rozvoji pobočky,
- odpovídající finanční ohodnocení, odměny ze zisku, sick day, pružná pracovní doba
- spolupráce na HPP nebo ŽL

Informace o náboru

Na pozice koordinátorů pro kancelář v Praze a Brně, hledáme schopné komunikátory a organizátory, kteří se nebojíte zodpovědnosti a je na ně spolehnutí. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis s označením "Koordinátor/ka Praha" nebo "Koordinátor/ka Brno" dle Vaší preference města. Moc rádi se s Vámi potkáme a probereme možnou spolupráci.
Podrobný popis pracovní pozice naleznete na našich webových stránkách www.slune.cz v části Spolupráce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný kandidát je:
- týmový hráč, vždy podá pomocnou ruku,
- rychlý, flexibilní a řídící se sloganem „nic není nemožné“,
- otevřený a komunikativní, zaměřený na klienta,
- systematický a spolehlivý, neutíká od rozdělané práce,
- nebojí se telefonovat a umí „se prodat“,
- optimista, kterého práce s lidmi nabíjí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Slůně - svět jazyků je jazyková škola a překladatelská agentura, s přesahem do rozvoje měkkých dovedností jednotlivců a týmů. Máme více než dvacetiletou historii a pobočky po celé České republice.
OTEVŘEME VÁM SVĚT
ID: 3291183  Datum zveřejnění: 23.1.2018