Fakturantka - mzdová účetní

Slůně-svět jazyků, s.r.o.

Hollarova 1124/14, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme samostatnou a zodpovědnou fakturantku-mzdovou účetní se zkušenostmi ve zpracovávání mezd.

Vaši pracovní náplní bude:
- vystavování faktur za poskytované služby/zboží (jazykové kurzy, překlady, tlumočení, jazykové audity, on-line kurzy, zahraniční kurzy, učebnice, atd.)
- příjem faktur (kontrola jejich splatnosti, přiřazení danému středisku)
- urgence plateb po splatnosti (na základě podkladů od účetní)
- evidence smluv a objednávek k jednotlivým zakázkám a klientům
- zpracování mezd (HPP, DPP)
- personalistika (výkazy, přihlášky, odhlášky, nemocenské )
- pokladna - příjem/výdej hotovostních plateb
- poštovní agenda (příjem/odesílání a zápis pošty)

Nástup možný ihned případně dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme samostatnou a odpovědnou pozici,
- zajímavou a různorodou náplň práce,
- lidský přístup, práci ve velmi malém týmu, příjemnou pracovní atmosféru,
- odpovídající finanční ohodnocení, sick day, pružná pracovní doba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Slůně - svět jazyků je jazyková škola a překladatelská agentura, s přesahem do rozvoje měkkých dovedností jednotlivců a týmů. Máme více než dvacetiletou historii a pobočky po celé České republice.
OTEVŘEME VÁM SVĚT
ID: 3329500  Datum zveřejnění: 7.3.2018